Урологія

Урологія — галузь медицини, яка досліджує особливості будови, функції, захворювання і патології органів сечостатевої системи, нирок, надниркових залоз.

Несвоєчасне виявлення і лікування урологічних патологій у чоловіків може призвести до розвитку раку передміхурової залози, що є основною причиною смерті від онкологічних захворювань.

За статистикою, останнім часом найбільш поширеними урологічними захворюваннями стали цистит, простатит, рак простати, пієлонефрит, ниркова недостатність, полікістоз нирок, нефроптоз, молочниця сечівника, везикуліт, безпліддя.

Якщо у Вас з`явились виділення з сечівника, Ви помічаєте кількісні та якісні зміни сечі, порушення або болі під час сечовипускання, печіння, кількісні та якісні зміни сперми, свербіж, патологічні зміни чоловічих зовнішніх статевих органів — це перші ознаки необхідності терміново звернутися до лікаря — уролога.

Ефективне лікування урологічних захворювання можливе при їх виявленнні на ранніх стадіях. Для своєчасної якісної діагностики у медичному центрі «Едельвейс» використовують УЗД апарат експертного класу та сучасні ендоскопічні системи. При необхідності, для отримання більш точних візуальних даних, спеціалісти центру проводять УЗ дослідження інтравагінально і/або трансректально, а цитоскопія на сучасному обладнанні дозволяє виявляти запалення слизової оболонки сечоводів і сечового міхура, поліпи, виразки, камені, пухлини та інші патології на початкових стадіях.

Крім функціональної діагностики, у медичному центрі широко застосовуються аналізи крові і сечі, з яких також отримують необхідну інформацію про наявність вірусів, бактерій або грибків та загальний стан органів і тканин.

Консервативне лікування, крім звичайних методів, проводиться за допомогою фізіотерапевтичного комплексу виробництва компанії BTL, що збільшує ефективність лікування, значно прискорюючи цей процес.