Хірургія

Хірургія — галузь медицини, що досліджує лікування хронічних і гострих захворювань організму людини за допомогою певних видів хірургічних втручань і операцій.

Рівень розвитку сучасної хірургії дозволяє використовувати не тільки такі прості хірургічні інструменти, як скальпель, а й новітні лапараскопічні та ендоскопічні комплекси, лазери і генератори високої частоти. Застосування такого обладнання дозволяє проводити багато хірургічних маніпуляцій у поліклінічних умовах, що значно скорочує цикл реабілітації пацієнта та час його непрацездатності.

Медичний центр «Едельвейс» проводить широкий спектр хірургічних операцій і втручань, від найпростіших — видалення бородавок лазером до складних лапароскопічних операцій з видалення жовчного міхура, впроваджуючи новітні методики ендоскопії та лапараскопії.

Універсальним методом проведення хірургічних маніпуляцій в урології, гінекології, дерматології, флебології на інших клінічних напрямках є використання лазерів різних видів.

За допомогою лазерів з різною довжиною хвилі дитячий хірург ефективно проводить оперативні втручання з видалення гемангіом дітям будь-якого віку.

Хірург проводить операції ендовазальної коагуляції варикозно-розширених вен із застосування лазеру, що має ряд об’єктивних переваг для пацієнта, таких як, значне зменшення ризику травматичності та ін.

У медичному центрі «Едельвейс» виконується широкий спектр хірургічних втручань як класичним методом, так і за допомогою лапароскопічних втручань.